گردنبند گردنبند

زیور آلات

به كار گيري از نقره در توليد زيورآلات

به كار گيري
از نقره در توليد زيورآلات و دنياي مد فلز نقره را مي بضاعت يك عدد از فلزاتي دانست كه از برهه زماني هاي قبل به تيتر عنصري اساسي در ساخت زيورآلات به فعاليت مي رفته ميباشد . در عصر اي از مورخ قيمت و ارزش اين فلز از طلا نيز گرانتر شناخت با فلز نقره در دنياي مد و زيورآلاتشده بود اما امروز با وجود استعمال زياد بزرگ در دنياي زيورآلات ارزش پايينتري نسبت به طلا جواهرات دارد .

گردنبند

فلز نقره هم همانند فلز طلا فراوان قابل انعطاف است و نمي بضاعت از آن به چهره خالص در دنياي مد و زيبايي و زيورآلات استعمال كرد . براي به كار گيري از نقره در ساخت و پباده سازي زيورآلات پاره اي مس و ديگر فلزات را با آن تركيب مي كنند تا اقتدار و تداوم بيشتري را به نقره دهند . در نقره هاي به كار رفته در ساخت زيورآلات دستكم 92 .5 درصد نقره ي خالص وجود داراست كه با نماد 925 داراي اسم و رسم شده است كه در پشت اكثر زيورآلات نقره نقش مي بندد و مضمون‌ آن اين مي‌باشد كه ميزان فلز نقره خالص در اين انگشتر يا دستبند 92 .5 درصد مي‌باشد . با اين كه نقره ي آلياژ گرديده سخت تر از نقره خالص مي‌باشد اما گشوده قابليت و امكان تراش و توليد طرح ها و جور هاي زياد ظريف و قشنگ بر روي آن وجود داراست .

با به كارگيري از روكش و يا اين كه اضافه كردن فلزي مختص به ادغام آلياژ نقره رنگ هاي مختلفي را در زمان ي رنگ هاي سياه تا خاكستري توليد مي نمايند و حتي گاها روكشي از طلا بر روي آن مي كشند تا رنگ طلايي به خود بگيرد . نقره قابليت و امكان سياه شدن دارد به اين ترتيب در محافظت زيورآلات نقره بايد دقت به خرج دهيد و نكات مربوط به حفظ زيورآلات را رعايت نماييد تا درخشندگي و زيبايي آن از در ميان نرود .

احتمال دارد ديدني باشد كه بدانيد سرزمين هاي مكزيك و پرو و چين به ترتيب بيشترين استخراج و صادرات نقره را در دنيا دارا‌هستند .
كاربرد كليدي اين فلز گران ارزش در صنعت مي باشد و در بخش هاي مختلفي از آن به تيتر يك رساناي بسيار قوي استفاده مي شود نقره يك عدد از فلزات گران‌بها به شمار ميرود و اكثر كاربردهاي آن نيز ناشي از قابليت‌هاي آن به عنوان يك فلز گران‌بها و همچنين امكان رسانايي بالاي آن مي باشد . در سال‌هاي اخير بيشترين مصرف نقره به ترتيب در بخش صنعت (به ويژه صنايع الكترونيك) ، ساخت جواهرات و اسباب و اثاث تزئيني، ايجاد سكه و مدال، عكاسي و توليد ظروف و اسباب غذاخوري بوده‌است . از ديگر كاربردهاي نقره مي‌توان به توليد آينه و دوربين، به تيتر كاتاليزور فرايندهاي شيميايي، ملغمه پركردن دندان و ساخت برخي سازهاي موسيقي اشاره كرد .براي اين كه در رابطه دانستني هاي جالب نقره عمده بدانيد،مقاله ي تحت را از دست ندهيد .


دانستني هاي ديدني نقره از
ارواح مي ترسيد، از جادوي نقره منفعت بگيريد دانستني
هاي جذاب نقره
از دانستني هاي جذاب نقره اين ميباشد كه مي گويند كه نقره مي تواند شما را از شر نيروهاي شيطاني و ارواح خبيثه مراقبت كرده و انرژي هاي مثبت به شما منتقل نمايد .

 

نقره
به ارتقاء بهداشت كمك مي كند نقره خواص ضدباكتري دارااست . اين زمينه از دانستني هاي جذاب نقره است كه اندازه زياد اندك از اين فلز مي تواند موجب كشته شدن ميكروب ها شود . اين عمل را نيز با ايجاد يك واكنش شيميايي روي سلول هاي باكتري و در نيز شكستن آن ها انجام مي دهد .

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1397/11/29 ساعت: ۲۳ توسط:silver :

استفاده از زيورآلات


استفاده از زيورآلات يك عدد از بهترين روش‌ها براي روح بخشيدن به پوشش و جامه هست .
چطور ميتوانيم با ياري يك تكه طلا و جواهرات يا مدال نقره ظواهر متفاوت و خاصي داشته باشيم؟


زيورآلات مدام بخش جانبي و دكوري پوشش به حساب مي‌آيند ولي در‌صورتي‌كه استعمال صحيح و به جاي آن را ندانيم همگي چيز در ظاهر ما به نيز مي‌ريزد . در واقع مدام چيزهاي زينتي بخش جانبي پوشش به اكانت نمي‌آيند و مي‌توانند كليه چيز را متعدد كنند .

 گردنبند

به كارگيري از زيورآلات,اصول به كارگيري از زيورآلات
از
تعدادي تكه كوچك هماهنگ يا اين كه يك تكه تبارك كه متناسب با پوشش هست استعمال كنيد

زيبايي يك طلا و جواهرات در اين است كه فقط با يك تكه كوچك از آن بتوانيد تغيير‌و تحول و تفاوت داراي اهميت ايجاد نمائيد . راه و روش آن هم ساده است؛ به كارگيري از يك‌سري تكه كوچك هماهنگ يا اين كه يك تكه تبارك كه متناسب با پوشش مي باشد . زيورآلات شكل‌ها و كيفيت‌هاي متفاوتي دارند و در رنگ‌ها، طراحي‌ها و اندازه‌هاي متفاوتي عرضه مي گردند . يك تكه طلا و جواهرات يا اين كه هر زيورآلات ديگري ميتواند يك بليز معمولي را به يك خرقه ويژه تبديل نمايد . با استعمال از هر مدل زيور‌آلات شما مي توانيد مركز توجه را در پوشش‌تان تغيير‌و تحول دهيد . در هر صورت با اهميت مي‌باشد كه يك‌سري استراتژي اصلي را در به كار گيري از زيور‌آلات رعايت فرمائيد .

ناچيز
كافي است يك تكه پر رنگ قادر است كافي باشد . به همين برهان اصلاً نياز نمي‌باشد كه خودتان را در اشكال و اقسام زيور‌آلات غرق نماييد . بهتر مي باشد هر بار از يك تكه زينتي به كار گيري نمائيد اما در حالتي كه ميخواهيد از تعدادي زيورآلات متعدد استعمال كنيد، بايد بدانيد كه موقع استعمال از انگشتر و دستبند هر دو را از اشكال تبارك و درخشان گزينش نكنيد . همين‌طور گوشواره و دستبند نبايد به يك مقدار تبارك و پررنگ باشند .

گوشواره‌هاي آويز با دستبندهاي پهن و ورقه‌اي در كنار هم خوشگل مي‌باشند و گردنبندهاي بلند به يار انگشترهايي از يكسري مدل سنگ رنگي عالي مي باشند . دقت فرماييد كه انتخاب‌هاي شما بايد با نيز هماهنگ باشند . عملكرد فرماييد هميشه از يك متاع فلز به كار گيري كنيد و از اين گونه زيورآلات با خرقه تكه دوزي يا طرح‌هاي يك‌سري رنگ به كار گيري نكنيد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1397/11/24 ساعت: ۲۰ توسط:silver :

تمام زيورآلات ژوپينگ

تمام زيورآلات ژوپينگ قيمت كف منحصر به فرد به خود دارند و با در حيث گرفتن هزينه هاي حمل و نقل و گمرك قيمتهاي خيلي زير قادر است دليلي بر تقلبي بودن اكسسوري مورد لحاظ شما باشد .

شيوه حل ديگر براي رهايي از اجناس فيك خريد از فروشگاه هاي معتبر مي باشد . دكان لوكس گلامور هم اجناس خود را با ضمانت اصل بودن در اختيار مشتريان عزيز قرار مي‌دهد تا شعف به كارگيري از اكسسوري هاي اورجينال را به مشتريان خود هديه دهد . براي زيورآلات طلايي رنگ ژوپينگ از روكش آب طلا جواهرات استعمال مي كنند كه زيبايي و درخشش آن را ارتقاء مي دهد . در بعضي از زيورآلات شوپينگ از المان هاي سواروسكي هم استفاده گرديده ميباشد كه جلا و درخشش زياد چشم نوازي را به زيورآلات آن بخشيده مي‌باشد .

خريد
زيورآلات ژوپينگ فروشگاه اينترنتي زيورآلات لاكچري گلامور يك عدد از وسيع ترين ارائه دهندگان زيورآلات مارك ژوپينگ در كشور مي باشد كه امكان خريد اينترنتي زيورآلات ژوپينگ را فراهم آورده است و مي توانيد اشكال زيورآلات اين برند دوست داستني را از آن تهيه و تنظيم نماييد . براي بازديد از محصول ها و زيورآلات ژوپينگ به بخش فروشگاه گران قيمت گلامور مراجعه نماييد يا اين كه از نحوه اين پيوند مستقيما به بخش زيورآلات ژوپينگ وارد شويد . احتمال دارد خوب تر مي‌باشد بدانيد كه مارك ژوپينگ اكثر بر روي توليد زيورآلات دخترانه و زنانه تمركز دارد و محصولات دلنشيني را براي اين قشر طراحي و توليد مي كند .

راه
هاي شناسايي ژئود اصل ژئودز ها به دليل اينكه در درون سنگ هاي ديگر تشكيل مي شوند شناسايي انها كار مشكلي مي باشد اما در اينجا چند نكته را بيان مي كنيم كه مي تواند شما را در آشنايي ژئود كمك رساند .

به دور و بر سنگ نگاه كنيد اين سنگ دارنده شكل تخم مرغي مي باشد و به شكل بيرون زده است .اعتنا داشته باشيد كه سنگ هاي تيز به ندرت دارنده ژئود مي باشند .

گردنبند
مرحله ژئود را تحليل كنيد سنگ ژئود به ندرت دارنده مرحله صاف مي باشد و بافت بيروني آن مشابه گل كلم مي باشد . گاهي تايم ها مي توانايي كريستال هاي داخلي ژئود را بر روي مرحله آن مشاهده كرد كه اين هم يكي از راه هاي شناسايي ژئود مي باشد .
يك عدد ديگر از خط مش هاي تشخيص ژئود اصل مقايسه وزن آن با سنگ هاي هم ميزان خويش مي باشد . وقتي كه سنگ از سنگ هاي هم ميزان خود سبكتر باشد ممكن است شما با يك ژئود روبرو مي باشيد . ژئود به ادله اينكه در درون سنگ هاي ديگر صورت مي گيرد دارنده فضاي خالي ميباشد و هنگام جنبش دادن آن ممكن است بتوانيد صداي كريستال هاي آن را بشنويد .
يك عدد ديگر از رويكرد هاي شناسايي ژئود اصل گشوده كردن و تقسيم به آن به دو قطعه مي‌باشد تا بتوانيد محتويات درون آن را مشاهده كنيد كه به‌اين منظور توصيه مي شود از چكش به كار گيري نماييد .
مطمن ترين راه و روش براي تعيين ژئود اصل انجام نمونه از محتويات درون سنگ مي باشد كه ميتوانيد كاني ها و مواد تشكيل دهنده آن را آزمايش فرماييد .

منش
هاي شناسايي ژئود اصل ژئودز ها به برهان اين كه در داخل سنگ هاي ديگر تشكيل مي شوند شناسايي انها فعاليت مشكلي مي باشد البته در اينجا يك سري نكته را ابلاغ مي كنيم كه قادر است شما را در شناخت ژئود كمك رساند .

به محيط سنگ نگاه فرمائيد اين سنگ داراي صورت تخم مرغي ميباشد و به صورت خارج زده هست .توجه داشته باشيد كه سنگ هاي تيز به ندرت دارنده ژئود مي‌باشند .
مرحله ژئود را محاسبه نماييد سنگ ژئود به ندرت دارنده مرحله صاف مي باشد و بافت بيروني آن مشابه گل كلم مي باشد . گهگاه اوقات مي توانايي كريستال هاي داخلي ژئود را بر روي تراز آن مشاهده كرد كه اين هم يك عدد از خط مش هاي شناسايي ژئود مي باشد .
يك عدد ديگر از خط مش هاي تشخيص ژئود اصل مقايسه وزن آن با سنگ هاي نيز اندازه خود مي باشد . زماني كه سنگ از سنگ هاي نيز ميزان خود سبكتر باشد احتمالا شما با يك ژئود روبرو مي‌باشيد . ژئود به عامل اين‌كه در داخل سنگ هاي ديگر شكل مي‌گيرد دارنده فضاي خالي هست و هنگام تكان دادن آن احتمال دارد بتوانيد صداي كريستال هاي آن را بشنويد .
يك عدد ديگر از شيوه هاي شناسايي ژئود اصل گشوده كردن و تقسيم به آن به دو قطعه است تا بتوانيد محتويات درون آن را مشاهده فرمائيد كه به اين خواسته سفارش مي شود از چكش به كار گيري كنيد .
مطمن ترين رويه براي گزينش ژئود اصل انجام مثال از محتويات باطن سنگ ميباشد كه مي توانيد كاني ها و مواد تشكيل دهنده آن را تست كنيد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1397/11/16 ساعت: ۱۸ توسط:silver :